logo itbox

team leader call center - anunturi

itbox Anunturi Adauga anunturile tale Anunturi Imobiliare Joburi Parteneri Contactati-ne
Anunturi » locuri de munca » oferte » team leader call center
anunturi team leader call center

team leader call center

Anunturi locuri de munca » oferte

TEAM LEADER – CALL CENTER
(minim 6 luni experienta)
Responsabilitati:
-Organizeaza munca si programul de lucru al agentilor din subordine;
-Monitorizeaza si evalueaza activitatea si rezultatele agentilor din subordine;
-Propune noi metode de motivare a agentilor din echipa pe care o coordoneaza;
-Ajuta la mentinerea/imbunatatirea eficientei agentilor din subordine;
-Se asigura ca toate obiectivele cantitative si calitative sunt atinse;
-Urmareste aplicarea procedurilor de lucru specifice si generale din cadrul companiei;
Cerinte
-Experienta in domeniu reperezinta un avantaj;
-Nivel experienta: liceu (studiile superioare reprezinta un avantaj);
-Cunostinte de operare calculator;
-Cunostinte de limba engleza (nivel conversational);
-Persoana dinamica, cu capacitatea de a solutiona problemele;
-Bune abilitati de comunicare si negociere;
-Capacitatea de a lucra in echipa;
-Atitudine pozitiva, flexibila, capacitatea de a se mobiliza si de a-i mobiliza pe altii;
Beneficii
-Pachet salarial atractiv;
-Mediu de lucru profesionist, dinamic;
-Locatie centrala.
Contact, email: isabelacaragea25@gmail.com, nr. 0755143651

Anunt publicat in categoria: locuri de munca | oferte

Tip Anunt: altul :: Pret: nespecificat :: Negociabil: da :: Adaugat in: 11-Jan-2017

  Date de contact:
    Persoana de contact: Isabela Caragea
    Telefoane: 0755143651 ; Fax:
    Localitatea: Bucuresti Sectorul 1 - Judetul:  bucuresti
    Adresa: Gara de Nord ,
    Email: (Trimite un mesaj)

adauga un anunt gratuit Adauga un anunt gratuit - Tiparire Anunt :: trimite unui prieten Trimite anunt :: Afisari: 40

Trimite prietenilor de pe Messenger - Team Leader Call Center
Acest anunt este posibil sa fie expirat.
Trimite un mesaj persoanei care a dat acest anunt pentru a verifica acest lucru.

Anunturi

Anunturi locuri de munca oferte
itbox